Ranking gmin

Najwyższy bilans rejestracji REGON

Nowe rejestracje REGON minus wyrejestrowania w tym samym roku.

Rok danych
2025
2479 pasujących gmin
#GminaWojewództwoNoweWyrejestrowaniaBilansBilans / 1000
201Oborniki Śląskiegmina miejsko-wiejskaDolnośląskie205109+96+4,5
202Skoczówgmina miejsko-wiejskaŚląskie214118+96+3,7
203Sulejówekgmina miejskaMazowieckie245149+96+4,4
204Trzebiniagmina miejsko-wiejskaMałopolskie244148+96+3,0
205Zawierciegmina miejskaŚląskie293197+96+2,1
206Policegmina miejsko-wiejskaZachodniopomorskie340245+95+2,5
207Andrychówgmina miejsko-wiejskaMałopolskie290196+94+2,3
208Brzeggmina miejskaOpolskie266172+94+2,9
209Konstancin-Jeziornagmina miejsko-wiejskaMazowieckie330236+94+3,8
210Lubiczgmina wiejskaKujawsko-Pomorskie201108+93+4,4
211Choroszczgmina miejsko-wiejskaPodlaskie197105+92+4,8
212Grójecgmina miejsko-wiejskaMazowieckie269177+92+3,5
213Oleśnicagmina wiejskaDolnośląskie16169+92+5,4
214Środa Śląskagmina miejsko-wiejskaDolnośląskie18795+92+4,7
215Stawigudagmina wiejskaWarmińsko-Mazurskie200108+92+5,8
216Strzelce Opolskiegmina miejsko-wiejskaOpolskie195103+92+3,2
217Trzebnicagmina miejsko-wiejskaDolnośląskie221129+92+3,7
218Czerwonakgmina wiejskaWielkopolskie265174+91+3,2
219Rawiczgmina miejsko-wiejskaWielkopolskie233142+91+3,1
220Ropczycegmina miejsko-wiejskaPodkarpackie19099+91+3,3
221Lubliniecgmina miejskaŚląskie191101+90+3,9
222Mogilanygmina wiejskaMałopolskie18090+90+5,4
223Skierniewicegmina miejskaŁódzkie355266+89+2,0
224Włocławekgmina miejskaKujawsko-Pomorskie650561+89+0,9
225Nieporętgmina wiejskaMazowieckie214126+88+5,0
226Prażmówgmina wiejskaMazowieckie16779+88+6,3
227Radomskogmina miejskaŁódzkie313225+88+2,1
228Tłuszczgmina miejsko-wiejskaMazowieckie14456+88+4,4
229Zielonkagmina miejskaMazowieckie215127+88+4,9
230Chełmgmina miejskaLubelskie374287+87+1,6
231Kluczborkgmina miejsko-wiejskaOpolskie231144+87+2,6
232Czarny Dunajecgmina miejsko-wiejskaMałopolskie15569+86+3,9
233Głogów Małopolskigmina miejsko-wiejskaPodkarpackie16276+86+4,2
234Kalwaria Zebrzydowskagmina miejsko-wiejskaMałopolskie17488+86+4,4
235Konstantynów Łódzkigmina miejskaŁódzkie18195+86+4,5
236Łukówgmina wiejskaLubelskie15468+86+4,6
237Polkowicegmina miejsko-wiejskaDolnośląskie202116+86+3,2
238Grabówkagmina wiejskaPodlaskie15974+85+7,8
239Iławagmina miejskaWarmińsko-Mazurskie251166+85+2,7
240Wodzisław Śląskigmina miejskaŚląskie281196+85+1,9
241Wschowagmina miejsko-wiejskaLubuskie195110+85+4,3
242Żywiecgmina miejskaŚląskie257172+85+2,9
243Jasienicagmina wiejskaŚląskie215131+84+3,3
244Luzinogmina wiejskaPomorskie206123+83+4,5
245Grybówgmina wiejskaMałopolskie209127+82+3,2
246Krosnogmina miejskaPodkarpackie324242+82+1,9
247Redzikowogmina wiejskaPomorskie192110+82+4,1
248Świątniki Górnegmina miejsko-wiejskaMałopolskie13957+82+7,3
249Wasilkówgmina miejsko-wiejskaPodlaskie212130+82+3,8
250Cieszyngmina miejskaŚląskie280199+81+2,5
InterpretacjaRanking porównuje pełne administracyjne gminy i dane z tego samego okresu. Wartości REGON opisują rejestr, nie liczbę aktywnych firm ani ich rentowność. Filtrowane i paginowane warianty mają canonical do głównego adresu rankingu.