Ranking gmin

Najwyższy bilans rejestracji REGON

Nowe rejestracje REGON minus wyrejestrowania w tym samym roku.

Rok danych
2025
2479 pasujących gmin
#GminaWojewództwoNoweWyrejestrowaniaBilansBilans / 1000
151Kędzierzyn-Koźlegmina miejskaOpolskie364246+118+2,2
152Bochniagmina miejskaMałopolskie247130+117+4,2
153Kętygmina miejsko-wiejskaMałopolskie266149+117+3,5
154Chrzanówgmina miejsko-wiejskaMałopolskie364250+114+2,6
155Obornikigmina miejsko-wiejskaWielkopolskie336222+114+3,4
156Głogówgmina miejskaDolnośląskie417304+113+1,9
157Jabłonnagmina wiejskaMazowieckie292179+113+4,7
158Pabianicegmina miejskaŁódzkie458346+112+1,9
159Puławygmina miejskaLubelskie309197+112+2,6
160Serockgmina miejsko-wiejskaMazowieckie228116+112+6,0
161Chełmiecgmina wiejskaMałopolskie263152+111+3,7
162Niemcegmina wiejskaLubelskie216105+111+4,9
163Racibórzgmina miejskaŚląskie302191+111+2,3
164Rokietnicagmina wiejskaWielkopolskie296185+111+4,4
165Czechowice-Dziedzicegmina miejsko-wiejskaŚląskie371262+109+2,5
166Kocmyrzów-Luborzycagmina wiejskaMałopolskie18273+109+5,8
167Żórawinagmina wiejskaDolnośląskie17869+109+7,6
168Błoniegmina miejsko-wiejskaMazowieckie234126+108+4,8
169Liszkigmina wiejskaMałopolskie19890+108+5,7
170Zamośćgmina miejskaLubelskie382275+107+1,9
171Oświęcimgmina miejskaMałopolskie304198+106+3,0
172Piekary Śląskiegmina miejskaŚląskie342236+106+2,1
173Wieluńgmina miejsko-wiejskaŁódzkie252146+106+3,7
174Bytówgmina miejsko-wiejskaPomorskie231126+105+4,3
175Nowa Sólgmina miejskaLubuskie339234+105+3,0
176Nowy Dwór Mazowieckigmina miejskaMazowieckie282177+105+3,7
177Piastówgmina miejskaMazowieckie263159+104+4,6
178Zbrosławicegmina wiejskaŚląskie16056+104+6,3
179Gostyńgmina miejsko-wiejskaWielkopolskie248145+103+3,7
180Białe Błotagmina wiejskaKujawsko-Pomorskie323222+101+3,7
181Halinówgmina miejsko-wiejskaMazowieckie18282+100+5,4
182Jarosławgmina miejskaPodkarpackie298198+100+2,9
183Książ Wielkigmina miejsko-wiejskaMałopolskie13232+100+21,1
184Śremgmina miejsko-wiejskaWielkopolskie347247+100+2,4
185Tczewgmina miejskaPomorskie469369+100+1,8
186Lipnogmina wiejskaWielkopolskie15758+99+9,4
187Boguchwałagmina miejsko-wiejskaPodkarpackie206108+98+4,4
188Brzeskogmina miejsko-wiejskaMałopolskie272174+98+2,8
189Ełkgmina miejskaWarmińsko-Mazurskie426328+98+1,7
190Koningmina miejskaWielkopolskie624526+98+1,5
191Łukówgmina miejskaLubelskie239141+98+3,7
192Obrowogmina wiejskaKujawsko-Pomorskie207109+98+4,6
193Nowy Targgmina wiejskaMałopolskie17881+97+4,0
194Pszczynagmina miejsko-wiejskaŚląskie385288+97+1,8
195Sochaczewgmina miejskaMazowieckie274177+97+3,0
196Starachowicegmina miejskaŚwiętokrzyskie281184+97+2,2
197Świdnikgmina miejskaLubelskie273176+97+2,7
198Zamośćgmina wiejskaLubelskie18285+97+4,0
199Łańcutgmina miejskaPodkarpackie18892+96+5,4
200Nowe Skalmierzycegmina miejsko-wiejskaWielkopolskie15862+96+6,0
InterpretacjaRanking porównuje pełne administracyjne gminy i dane z tego samego okresu. Wartości REGON opisują rejestr, nie liczbę aktywnych firm ani ich rentowność. Filtrowane i paginowane warianty mają canonical do głównego adresu rankingu.