Ranking gmin

Najwyższy bilans rejestracji REGON

Nowe rejestracje REGON minus wyrejestrowania w tym samym roku.

Rok danych
2025
2479 pasujących gmin
#GminaWojewództwoNoweWyrejestrowaniaBilansBilans / 1000
251Gdówgmina wiejskaMałopolskie15574+81+4,3
252Józefówgmina miejskaMazowieckie247166+81+3,8
253Żarygmina miejskaLubuskie284203+81+2,4
254Ciechanówgmina miejskaMazowieckie327247+80+1,9
255Dębicagmina miejskaPodkarpackie310230+80+1,9
256Jastkówgmina wiejskaLubelskie14969+80+5,1
257Jędrzejówgmina miejsko-wiejskaŚwiętokrzyskie198118+80+3,1
258Malborkgmina miejskaPomorskie303223+80+2,2
259Nowa Sarzynagmina miejsko-wiejskaPodkarpackie13252+80+3,9
260Sierakowicegmina wiejskaPomorskie189109+80+3,8
261Garwolingmina miejskaMazowieckie16788+79+4,6
262Puckgmina wiejskaPomorskie261182+79+2,7
263Stęszewgmina miejsko-wiejskaWielkopolskie16485+79+5,1
264Kępnogmina miejsko-wiejskaWielkopolskie208130+78+3,3
265Orzeszegmina miejskaŚląskie16082+78+3,5
266Wisznia Małagmina wiejskaDolnośląskie14870+78+6,3
267Sędziszówgmina miejsko-wiejskaŚwiętokrzyskie11235+77+6,7
268Sędziszów Małopolskigmina miejsko-wiejskaPodkarpackie16083+77+3,2
269Wolbromgmina miejsko-wiejskaMałopolskie179103+76+3,5
270Zakrzewgmina wiejskaMazowieckie13963+76+5,3
271Krotoszyngmina miejsko-wiejskaWielkopolskie288213+75+1,9
272Lubingmina wiejskaDolnośląskie181106+75+3,9
273Łodygowicegmina wiejskaŚląskie13964+75+4,8
274Pobiedziskagmina miejsko-wiejskaWielkopolskie202128+74+3,4
275Tarnobrzeggmina miejskaPodkarpackie244170+74+1,7
276Chojnicegmina wiejskaPomorskie177104+73+3,7
277Wołówgmina miejsko-wiejskaDolnośląskie17198+73+3,4
278Stargardgmina miejskaZachodniopomorskie553481+72+1,1
279Świebodzingmina miejsko-wiejskaLubuskie283211+72+2,5
280Tarnówgmina wiejskaMałopolskie196124+72+2,7
281Kluczegmina wiejskaMałopolskie12857+71+5,0
282Kobylnicagmina miejsko-wiejskaPomorskie16897+71+4,9
283Konopnicagmina wiejskaLubelskie14473+71+4,4
284Busko-Zdrójgmina miejsko-wiejskaŚwiętokrzyskie217147+70+2,3
285Lęborkgmina miejskaPomorskie311241+70+2,1
286Świeciegmina miejsko-wiejskaKujawsko-Pomorskie234164+70+2,2
287Ustrońgmina miejskaŚląskie189119+70+4,4
288Brzeg Dolnygmina miejsko-wiejskaDolnośląskie13061+69+4,4
289Dąbrowa Tarnowskagmina miejsko-wiejskaMałopolskie14980+69+3,3
290Inowrocławgmina miejskaKujawsko-Pomorskie486417+69+1,0
291Michałowicegmina wiejskaMałopolskie14879+69+5,0
292Oświęcimgmina wiejskaMałopolskie14778+69+3,7
293Brzeszczegmina miejsko-wiejskaMałopolskie13769+68+3,4
294Kostrzyngmina miejsko-wiejskaWielkopolskie205137+68+3,2
295Lwówek Śląskigmina miejsko-wiejskaDolnośląskie16799+68+4,3
296Biskupicegmina wiejskaMałopolskie12053+67+5,6
297Grodzisk Wielkopolskigmina miejsko-wiejskaWielkopolskie169102+67+3,3
298Mszana Dolnagmina wiejskaMałopolskie14982+67+3,8
299Opocznogmina miejsko-wiejskaŁódzkie188121+67+2,2
300Gryfinogmina miejsko-wiejskaZachodniopomorskie235169+66+2,2
InterpretacjaRanking porównuje pełne administracyjne gminy i dane z tego samego okresu. Wartości REGON opisują rejestr, nie liczbę aktywnych firm ani ich rentowność. Filtrowane i paginowane warianty mają canonical do głównego adresu rankingu.