Ranking gmin

Najwyższy bilans rejestracji REGON

Nowe rejestracje REGON minus wyrejestrowania w tym samym roku.

Rok danych
2025
2479 pasujących gmin
#GminaWojewództwoNoweWyrejestrowaniaBilansBilans / 1000
101Nysagmina miejsko-wiejskaOpolskie432284+148+2,8
102Wyszkówgmina miejsko-wiejskaMazowieckie373225+148+3,8
103Komornikigmina wiejskaWielkopolskie435288+147+3,9
104Tomaszów Mazowieckigmina miejskaŁódzkie379232+147+2,6
105Miękiniagmina miejsko-wiejskaDolnośląskie275129+146+6,3
106Dobra (Szczecińska)gmina wiejskaZachodniopomorskie413268+145+4,6
107Michałowicegmina wiejskaMazowieckie286142+144+7,4
108Środa Wielkopolskagmina miejsko-wiejskaWielkopolskie331188+143+4,2
109Świdnicagmina miejskaDolnośląskie481339+142+2,8
110Szemudgmina wiejskaPomorskie305163+142+6,2
111Wrześniagmina miejsko-wiejskaWielkopolskie417275+142+2,9
112Osielskogmina wiejskaKujawsko-Pomorskie281140+141+7,2
113Wieliszewgmina wiejskaMazowieckie272132+140+6,3
114Jastrzębie-Zdrójgmina miejskaŚląskie442303+139+1,7
115Zgierzgmina miejskaŁódzkie448309+139+2,7
116Brwinówgmina miejsko-wiejskaMazowieckie342205+137+4,5
117Starogard Gdańskigmina miejskaPomorskie376239+137+3,1
118Oleśnicagmina miejskaDolnośląskie291155+136+3,9
119Olkuszgmina miejsko-wiejskaMałopolskie335199+136+3,0
120Piłagmina miejskaWielkopolskie594458+136+2,0
121Mielecgmina miejskaPodkarpackie411276+135+2,4
122Kwidzyngmina miejskaPomorskie315181+134+3,7
123Słubicegmina miejsko-wiejskaLubuskie294161+133+6,7
124Wejherowogmina miejskaPomorskie484351+133+3,0
125Mikołówgmina miejskaŚląskie401269+132+3,2
126Trzebowniskogmina wiejskaPodkarpackie22795+132+5,3
127Będzingmina miejskaŚląskie439308+131+2,5
128Pleszewgmina miejsko-wiejskaWielkopolskie22999+130+4,5
129Góra Kalwariagmina miejsko-wiejskaMazowieckie297168+129+4,5
130Świnoujściegmina miejskaZachodniopomorskie423295+128+3,4
131Jelcz-Laskowicegmina miejsko-wiejskaDolnośląskie258131+127+5,3
132Łomżagmina miejskaPodlaskie449322+127+2,2
133Piotrków Trybunalskigmina miejskaŁódzkie518391+127+1,9
134Tarczyngmina miejsko-wiejskaMazowieckie18962+127+9,9
135Wadowicegmina miejsko-wiejskaMałopolskie329202+127+3,5
136Wiązownagmina wiejskaMazowieckie22396+127+7,7
137Knurówgmina miejskaŚląskie277151+126+3,6
138Grudziądzgmina miejskaKujawsko-Pomorskie621496+125+1,4
139Zduńska Wolagmina miejskaŁódzkie315191+124+3,3
140Gnieznogmina miejskaWielkopolskie544422+122+2,0
141Świętochłowicegmina miejskaŚląskie311189+122+2,7
142Aleksandrów Łódzkigmina miejsko-wiejskaŁódzkie334213+121+3,4
143Kołobrzeggmina miejskaZachodniopomorskie539418+121+2,8
144Mińsk Mazowieckigmina miejskaMazowieckie357236+121+3,1
145Nowy Tomyślgmina miejsko-wiejskaWielkopolskie276155+121+4,3
146Stalowa Wolagmina miejskaPodkarpackie351230+121+2,3
147Bolesławiecgmina miejskaDolnośląskie347227+120+3,3
148Kołbaskowogmina wiejskaZachodniopomorskie240121+119+7,6
149Lubońgmina miejskaWielkopolskie381262+119+3,6
150Zakopanegmina miejskaMałopolskie342223+119+4,8
InterpretacjaRanking porównuje pełne administracyjne gminy i dane z tego samego okresu. Wartości REGON opisują rejestr, nie liczbę aktywnych firm ani ich rentowność. Filtrowane i paginowane warianty mają canonical do głównego adresu rankingu.